PFR

Wszystkie drogi prowadzą do Romy

Dlaczego wszystkie drogi prowadzą do Romy?

Szczecińskie biuro podróży „ROMA’’ działa od roku 2000.
Posiadamy wpis nr 14/17 w rejestrze organizatorów i pośredników turystycznych  Departamentu Turystyki przy Ministerstwie Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, uprawniające nas do organizacji własnych imprez. Specjalizujemy się w turystyce szkolnej oraz wyjazdach integracyjno-szkoleniowych dla firm prywatnych, przedsiębiorstw państwowych, organizacji non-profit i innych. Gwarancji ubezpieczeniowej podczas naszych wycieczek udziela nam SIGNAL IDUNA POLSKA. Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Specjalizujemy się w organizacji WYCIECZEK NA ZAMÓWIENIE, W TYM SZKOLNYCH. Jego odpowiednik z zarysem programu oraz aktualną ceną znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce “Wycieczki szkolne“. Około 200 propozycji traktujemy jako bazę do stworzenia wycieczki wg zamysłu i możliwości Zamawiającego.

Polecamy usługi naszych sprawdzonych przewoźników. Za ich pośrednictwem oferujemy Państwu w atrakcyjnych cenach wynajem busów i autokarów.

Równorzędnie z organizacją własnych imprez prowadzimy na szeroką skalę sprzedaż agencyjną wczasów, wycieczek objazdowych oraz bardzo popularnych ofert typu wypoczynek ze zwiedzaniem. Organizowane są przez kilkadziesiąt najbardziej liczących się na rynku touroperatorów polskich i niemieckich, do których należą m. in.: Rainbow Tours, Itaka, Mediterraneum, Fun Club, Otium, TUI, Neckerman, 5 for Flug, All Tours. Po szczegóły zapraszamy do wyszukiwarek na naszej stronie głównej w zakładkach: „Turystyka wyloty/wyjazdy z Polski” lub „Turystyka wyloty z Berlina”.

Proponujemy również naszym turystom wypoczynek z dojazdem własnym w oparciu o noclegi w domach wakacyjnych oferowanych przez wyspecjalizowane firmy: EPT, Novasol, Interhome, Retman. Są to pokoje w pensjonatach dla narciarzy, apartamenty nadmorskie, mieszkania w centrum stolic Europy, domki dla wędkarzy na fiordach oraz wiele innych.

Oferujemy także szeroką gamę obozów młodzieżowych, kolonii i zimowisk z wyjazdem ze Szczecina. Jesteśmy przedstawicielami liczących się organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży w Polsce: Almatur, Kompas, Steja Travel, Wakacyjna Przygoda, BUT, ATAS, Szarpie Travel, Fun Club, OK Tours, Traper Tour i inne.

W pakiecie naszych usług znajdziecie Państwo sprzedaż biletów lotniczych na cały świat i biletów autokarowych po Europie.

Naszą, jakże bogatą ofertę usług turystycznych, uzupełniają tłumaczenia i sprzedaż ubezpieczeń turystycznych.

Zespół Biura Podróży „ROMA” to osoby ciekawe świata, które lubią swoją pracę i ustawicznie dokształcają się. Dbamy aby nasza oferta zaspakajała rosnące wymogi Klientów. Dodając do tego kilkunastoletnie doświadczenie i kulturę osobistą, WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO „ROMY”!