PFR

Pośrednictwo wizowe

Za pośrednictwem ROMY możecie Państwo otrzymać informację o wymogach prawnych oraz aktualnych cenach, wypełnić wniosek oraz złożyć dokumentację na wizę. Każdy wniosek jest natychmiast dostarczany przez kuriera do ambasady, co gwarantuje szybkie załatwienie formalności. Informację o otrzymaniu wizy dostaniecie Państwo z chwilą, gdy „owizowany’’ paszport wraca do biura. W przypadku złożenia dwóch lub więcej wniosków stosujemy rabaty.

Realizujemy usługi pośrednictwa wizowego do wszystkich państw, stawiających wymogi wizowe względem obywateli RP. Każdorazowo upewniamy się w dziale konsularnym, że ubiegająca się o wizę osoba nie ma obowiązku osobistego stawienia się w ambasadzie, lecz jest możliwość załatwienia wizy przez nasze biuro.

Pomagamy także w wypełnieniu elektronicznego wniosku wizowego do USA wraz z pakietem informacji jakie kroki należy poczynić, aby taką wizę uzyskać.

Szczegóły znajdą Państwo na naszych stronach lub prosimy o wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 605 78 11 57.